Výjezd č.12/2018 – požár nízké budovy

Jednotka byla dne 10.3.2018 v 17:03 povolána hlášený požár nízké budovy v ulici Na Vršku. Jednotka na místo vyjela technikou CAS 24 T 815, CAS 32 T 815 a VEA Renault. Po příjezdu zasahoval HZS Jablonec a průzkumem bylo zjištěno že se jedná o požár ve skladu prodejny a prostor prodejny je celý zakouřen, naše jednotka připravila dopravní vedení od CAS 32, dále byli dva členové v dýchací technice nasazeni na hašení uvnitř prodejny. Během hasebních prací došlo k lehkému zranění jednoho zasahujícího člena naší jednotky, uvnitř prodejny. Po likvidaci požáru zůstala naše jednotka na dohlídku požářiště. 
Jednotky PO na místě : HZS LK Jablonec n/N, JSDHO Jablonec n/N Paseky, JSDHO Jablonec n/N Kokonín a JSDHO Jablonec n/N Proseč.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.