Výjezd č.34/2019 – požár lesa

Jednotka byla dne 24.7.2019 v 19:25 povolána požár v lese v Hraničné. Jednotka na místo vyjela technikou CAS 32 T 815. Po příjezdu na místo události jednotka prováděla dohašování ohniska. Další jednotky na místě : HZS Jablonec nad Nisou a JSDHO Janov nad Nisou.

750Oslovení lidé27Zájem

Propagovat příspěvek662 sdílení

Hasiči Jablonec nad Nisou – PasekyTo se mi líbíOkomentovatSdílet

Komentáře
Hasiči Jablonec nad Nisou - Paseky

Napište komentář…

Hasiči Jablonec nad Nisou – Paseky

Zveřejněno Petrem Moravcem · 25. července · 

Výjezd č.33/2019 : Jednotka byla dne 24.7.2019 v 19:06 povolána požár hrabanky ve Mšeně. Jednotka na místo vyjela technikou CAS 24 T815 Ternno 1. Po příjezdu na místo události jednotka prováděla dohašování ohniska. Po likvidaci se vrátila zpět na základnu

713Oslovení lidé20Zájem

Propagovat příspěvek552 sdílení

Hasiči Jablonec nad Nisou – PasekyTo se mi líbíOkomentovatSdílet

Komentáře
Hasiči Jablonec nad Nisou - Paseky

Napište komentář…

Hasiči Jablonec nad Nisou – Paseky

Zveřejněno Petrem Moravcem · 20. července · JBC 4X RevelationsProfesionální sportovní ligaPoslat zprávuJBC 4X Revelations je spolu s uživateli Mirek Šikola a Petr Moravec.20. července · 

Hoří Hrubešova hnědá Honda! Haste hasiči haste! Máme naladěno a zakropeno! Velké díky Hasiči Jablonec nad Nisou – Paseky

807Oslovení lidé93Zájem

Propagace není k dispozici19191 sdílení

Hasiči Jablonec nad Nisou – PasekyTo se mi líbíOkomentovatSdílet

Komentáře
Hasiči Jablonec nad Nisou - Paseky

Napište komentář…

Hasiči Jablonec nad Nisou – Paseky

Zveřejněno Petrem Moravcem · 10. července · 

Minulý čtvrtek jednotka provedla údržbu zásahové techniky a po odevedené práci následovala odměna ve formě večeře z grilu. 😊

1 000Oslovení lidé234Zájem

Propagovat příspěvek28281 komentář1 sdílení

Hasiči Jablonec nad Nisou – PasekyTo se mi líbíOkomentovatSdílet

Komentáře

Nejrelevantnější

Hasiči Jablonec nad Nisou - Paseky

Napište komentář…

Hasiči Jablonec nad Nisou – Paseky

Zveřejněno Petrem Moravcem · 8. července · 

Výjezd č.31-32/2019 : Jednotka byla dnes 8.7.2019 v 9:47 povolána na hlášený požár v lese pod chatou Kynast. Jednotka na místo vyjela technikou CAS 24 T815 Ternno 1. Po příjezdu na místo události jednotka prováděla dohašování za pomocí hasícího vaku a doplňovala vodu do CAS HZS. V 9:55 vyhlášen poplach pro druhé družstvo s CAS 32 na technickou pomoc osoba zaseknutá ve výtahu, družstvo bylo staženo před výjezdem osoba byl již venku z výtahu. Družstvo zůstalo na záloze po dobu zásahu na požáru lesa.

1 446Oslovení lidé70Zájem

Propagovat příspěvek16164 sdílení

Hasiči Jablonec nad Nisou – PasekyTo se mi líbíOkomentovatSdílet

Komentáře
Hasiči Jablonec nad Nisou - Paseky

Napište komentář…

Hasiči Jablonec nad Nisou – Paseky

Zveřejněno Petrem Moravcem · 7. července · 

Zúčastnili jsme se slavnostního předání nového vozu pro hasiče z Desné.POZARY.CZDo Desné v Jizerských horách dorazila ke 145. výročí místních hasičů nová Scania od firmy WISS Czech | POŽÁRY.czNovou cisternovou automobilovou stříkačku Scania dodala hasičům obce Desná firma WISS Czech. Automobil za 7 128 473 korun včetně DPH byl spolufinancován z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

993Oslovení lidé101Zájem

Propagovat příspěvek36363 sdílení

Hasiči Jablonec nad Nisou – PasekyTo se mi líbíOkomentovatSdílet

Komentáře
Hasiči Jablonec nad Nisou - Paseky

Napište komentář…

Hasiči Jablonec nad Nisou – Paseky

Zveřejněno Petrem Moravcem · 5. července · 

Výjezd č.30/2019 : Jednotka byla dne 4.7.2019 v 15:24 povolána na hlášený kouř v Rýnovicích. Jednotka stažena před výjezdem na místě již nebyla potřeba.

535Oslovení lidé12Zájem

Propagovat příspěvek77

Hasiči Jablonec nad Nisou – PasekyTo se mi líbíOkomentovatSdílet

Komentáře
Hasiči Jablonec nad Nisou - Paseky

Napište komentář…

Hasiči Jablonec nad Nisou – Paseky

Zveřejněno Petrem Moravcem · 28. června · 

Výjezd č.29/2019 : Jednotka byla dne 27.6.2019 v 19:10 informována občanem že na místním hřišti v Jabloneckých Pasekách je ve výpusti uvízlá kachna s mláďaty. Jednotka na místo vyjela technikou CAS 24 T815 Ternno 1. Po příjezdu bylo provedeno vytažení uvízlé kachny s mláďaty a vypuštění zpět do volné přírody.

1 288Oslovení lidé163Zájem

Propagovat příspěvek48481 komentář5 sdílení

Hasiči Jablonec nad Nisou – PasekyTo se mi líbíOkomentovatSdílet

Komentáře

Nejrelevantnější

Hasiči Jablonec nad Nisou - Paseky

Napište komentář…

Hasiči Jablonec nad Nisou – Paseky

Zveřejněno Petrem Moravcem · 28. června · 

Výjezd č.28/2019 : Jednotka byla dne 27.6.2019 v 16:12 povolána na požár trávy v ulici Arbesova. Jednotka na místo vyjížděla s CAS 24 T815 Ternno 1 ze stanice Jablonec kde se účastnila taktického cvičení. Po příjezdu na místo události jednotka zůstala jako záloha.

917Oslovení lidé40Zájem

Propagovat příspěvek992 komentáře5 sdílení

Hasiči Jablonec nad Nisou – PasekyTo se mi líbíOkomentovatSdílet

Komentáře

Nejrelevantnější

Hasiči Jablonec nad Nisou - Paseky

Napište komentář…

Hasiči Jablonec nad Nisou – Paseky

Zveřejněno Petrem Moravcem · 28. června · 

Dne 27.6.2019 se jednotka zúčastnila taktického cvičení na únik nebezpečné látky, čpavku. Cvičení probíhalo v prostorách stanice Jablonec nad Nisou. Jednotka během cvičení prováděla stavbu dekontaminační zóny v dýchací technice. Během cvičení byla jednotka povolána na hlášený požár trávy.

764Oslovení lidé15Zájem

Propagovat příspěvek663 sdílení

Hasiči Jablonec nad Nisou – PasekyTo se mi líbíOkomentovatSdílet

Komentáře
Hasiči Jablonec nad Nisou - Paseky

Napište komentář…

Hasiči Jablonec nad Nisou – Paseky

Zveřejněno Petrem Moravcem · 24. června · 

Výjezd č.27/2019: TAKTICKÉ CVIČENÍ Jednotka povolána dnes 24.6.2019 na hlášený požár v mateřské školce v ulici Slunečná. Jednotka na místo vyjela technikou CAS 24 T 815 Terrno 1 a CAS 32 T 815. Po příjezdu na místo události jednotka připravila útočné vedení dovnitř budovy, kde byl hašen fingovaný požár kotelny. Další členové společně s JSDH Kokonín prováděli průzkum a vyvedli ztracené osoby. Celému cvičení přihlížel velitel stanice HZS Jablonec n/N a velitel sloužící čety, kteří na konci cvičení provedli vyhodnocení. Po ukončení cvičení jsme děti seznámili s naší technikou a prací.

1 813Oslovení lidé293Zájem

Propagovat příspěvek18187 sdílení

Hasiči Jablonec nad Nisou – PasekyTo se mi líbíOkomentovatSdílet

Komentáře
Hasiči Jablonec nad Nisou - Paseky

Napište komentář…

Zobrazit další

Chat s přáteli

VAŠE STRÁNKYZOBRAZIT VŠECHNY

KONTAKTY

V OKOLÍ

SKUPINOVÉ KONVERZACE

DALŠÍ KONTAKTY (35)

Milan MasopustRichard KoubekLenka ČihákováZačátek chatuÚT 15:34tak jak to jde lásko?ÚT 17:44Schůzka ted byla, o nicem uvidímeJedu domůST 18:22Znas ho?Nevím, nic mi to jméno neříkáSi sel s hafikem do hasicarnyJsem tu8:43tak jak to jde lásko? Nezapomeň na tu změnu pojišťovnyJdu na to

😉

šikovnáteď jsem to řešil s Lubošem, já jdu k OZP?AnoCo tvrdi?

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.