Výjezd č.29/2021

Dnes 18.6. TAKTICKÉ CVIČENÍ. Jednotka dnes s CAS 24 vyjela na záchranu osob z havarovaného vozidla. Nacvičovali jsme stabilizaci vozidla, protipožární opatření, předlékařskou první pomoc, vyprošťování osob z vozidla a předání zraněných záchranné službě. Cvičení proběhlo za nepříjemného vedra,ale i tak se dílo podařilo i přesto,že jedna figurína svým zraněným podlehla

Děkujeme panu Kubáčkovi z vrakoviště Janovská za možnost provést cvičení v jejich areálu a poskytnutí vraků k rozstříhání, dále velké dík patří Miroslavovi Gorčík​​oví za pomoc při maskování zraněných a odborný výklad ze strany záchranné služby. Také děkujeme Jakubu Vavroš​​ovi za zhodnocení zásahu a poznatky k dalšímu vyprošťování jakožto instruktora k DN u HZS.Neposlední díky patří všem našim zúčastněným hasičům.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.