AKTUALITA

V pátek 12.8. jednotka ukončila zásah v „Hřensku“ Začalo to 26.7.2022 brzy ráno, kdy jsme s odřadem HZS LK a kolegy z JSDHO Hrádek nad Nisou vyrazili na pomoc s rozsáhlým požárem v národním parku České Švýcarsko. S naší Tatrou 815 CAS 32 jsme na místě odpracovali 23 směn po 12 hodinách. Cisterna neúnavně vozila vodu do různých míst národního parku. Naši členové, doplněni o další členy z jednotky Jablonec n\N-Kokonín, se podíleli na hasebních prácích, byli napomocni při kácení poškozených stromů a to vše v okolí Mezné, Zámečku a vrchu kopce Větrovec a Bouřňák. Pro všechny zúčastněné se jednalo o velmi fyzicky náročný zásah v tropických letních teplotách a často i ve špatně přístupných místech národního parku České Švýcarsko. Pro členy jednotky to byla zkušenost a všem patří velké díky za jejich odvedenou práci a strávený čas.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.