Taktické cvičení – nehoda osobního automobilu a nákladního automobilu převážející chlor

Jednotka se dne 14.10.2015 zúčastnila taktického cvičení na dopravní nehodu osobního automobilu a nákladního automobilu které převáželo chlor, vlivem dopravní nehody došlo ke zranění osoby v osobní automobilu a k úniku chloru. Cvičení se konalo v Lučanech nad Nisou před základní školou. Jednotka na místo vyjela technikou CAS 24 T 815 a VEA Renault Kango. Po příjezdu na místo cvičení byla na místě jednotka Lučany a HZS LK stanice Jablonec nad Nisou. Dle rozkazu velitele zásahu se naši dva členové oblékli do dýchací techniky a spolu s členy HZS vyprostili zraněnou osobu z osobního automobilu a dále jsme doplňovali vodu do CAS JSDH Lučany. Další členové byly nápomocni hasičům kteří se oblékali do protichemických obleků. Po vyhodnocení cvičení se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

Záložka pro permanentní odkaz.