Výjezd č.48/2016 – únik čpavku na zimním stadionu

Jednotka byla dne 5.8.2016 v 20:19 povolána na únik čpavku na zimním stadionu v Jablonci nad Nisou. Jednotka na místo vyjela technikou CAS 24 T 815. Po příjezdu na místo události již zasahoval HZS Jablonec a prováděl průzkum uvnitř stadionu, naše jednotka prováděla průzkum v okolí stadionu dále byla nápomocná při stavbě dekontaminačního stanoviště a pomocí elektrocentrály a osvětlovacího stativu provedla osvícení dekontaminačního stanoviště. Po příjezdu chemické laboratoře HZS Středočeského kraje byla nápomocna při měření koncentrace čpavku v okolí stadionu ale k výskytu čpavku mimo stadion nedošlo. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu.

Zasahujcí JPO: HZS Jablonec nad Nisou , HZS Liberec, JSDHO Jablonecké Paseky a chemická laboratoř HZS Středočeského kraje

Hasiči řešili únik čpavku na zimním stadionu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.